Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Dom z dobrze prosperującym interesem, Chojnice !!

Numer oferty : 276-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
749,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom z możliwością prowadzenia usług, mieszczący się w Chojnicach przy ulicy Człuchowskiej, głównej arterii Chojnice- Człuchów.

 

W skład nieruchomości wchodzą:

 

-część usługowo- warsztatowa o powierzchni 210 m2 (plus garaż z kanałem 40 m2), znajdująca się w całości na parterze i używana jako warsztat naprawczy aut połączony z diagnostyką . Jest także holl, biuro pomieszczenie gospodarcze, toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

 

-część mieszkalna o powierzchni 202 m2, posiadająca dwa odrębne wejścia znajduje się w całości na piętrze i składa się z dużego, otwartego salonu z aneksem kuchennym, pięciu sypialni, przedpokoju, spiżarni, trzech łazienek oraz pięknego tarasu, który liczy 125 m2.

 

Dom w bardzo dobrym stanie, zadbany, na ścianach gładzie, na podłogach panele. Łazienki oraz kuchnia w glazurze i terakocie. W cenie domu zabudowa kuchenna oraz część mebli w zabudowie. Okna PCV, wymienione parapety, grzejniki panelowe.

 

Ogrzewanie olejowe oraz piec na węgiel i eko- groszek, dodatkowo w salonie kominek. Kotłownie są półautomatyczne (węglowa plus piec na eko- groszek z podajnikiem) oraz w pełni automatyczna olejowa.

 

Część warsztatowa wyposażona w profesjonalne urządzenia naprawcze i diagnostyczne. Całość w wysokim standardzie. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z całym wyposażeniem, między innymi elektryczny podnośnik dwukolumnowy (udźwig 2,5 tony), urządzenia do komputerowej diagnostyki podwozia, spawarki, sprężarki powietrza itp.

 

Posesja mieści się na działce o powierzchni 1308 m2, w całości ogrodzona, z zadbaną zieloną otuliną krzewów.

 

Obiekt wyposażony jest w automatyczny system monitorowania kamerami oraz alarm i system czujników ruchu.

 

Okolica bardzo spokojna, blisko stąd do centrum miasta. Obok nieruchomości wygodny chodnik wraz z ścieżką rowerową, markety spożywcze, kościół oraz niedaleko szkoła i przedszkole.

 

Dom z dużym potencjałem, dostępny od zaraz, możliwość prowadzenia bez przeszkód gotowego interesu, to tylko niektóre zalety tej nieruchomości !!

 

Zapraszamy do kontaktu !!

 

www.chbn.pl

 

Nr oferty: 276-2018


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót