Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Mieszkanie 47,10 m2 w Sępólnie Krajeńskim !!

Numer oferty : 35-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Mieszkanie
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
199,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,10 m2, usytuowanego na trzecim piętrze bloku przy ulicy Słowackiego w Sępólnie Krajeńskim.

 

Nieruchomość po kapitalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie, zadbane i słoneczne. Można by rzec: „ jak z igły zdjęte „.

 

W skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta oraz duży przedpokój. Mieszkanie posiada również nieduży balkon oraz piwnicę.

 

Pokoje duże, jasne oraz ustawne. Każdy rozsądnie oraz z głową zagospodarowany. Na ścianach mamy gładzie, na podłogach w przedpokoju oraz kuchni kafle, w pokojach panele i wysokiej jakości, wycyklinowany niedawno parkiet z desek. Wymieniono drzwi na nowe wraz z futrynami, okna PCV, marmurowe parapety, nowoczesne rolety. W pokojach oraz przedpokoju praktyczne szafy w zabudowie.

 

Bardzo ważną kwestią jest również to, iż pozostaje 99% sprzętu oraz mebli widocznego na zdjęciach. Można powiedzieć, że z wyjątkiem telewizorów pozostaje cała reszta.

 

Blok przeszedł w ubiegłym roku gruntowną renowację z zewnątrz, został ocieplony klatka schodowa czysta i zadbana, zmieniono aparaturę domofonu, nowe wodomierze.

 

Stałe opłaty za czynsz (fundusz remontowy, gaz, woda, śmieci, domofon, sprzątanie klatki schodowej), wynoszą około 530 zł miesięcznie.

 

Osiedle przy ulicy Słowackiego w Sępólnie Krajeńskim cieszy się spokojnym mikroklimatem. Otoczone zielenią drzew i krzewów skutecznie wycisza hałas oraz odgłosy dobiegające z ulic. O krok stąd do licznych sklepów spożywczych, marketów, banku, urzędów oraz parku. Bezproblemowy jest również dostęp do parkingu przed blokiem.

 

 

Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie, po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone !!

 

Nie czekaj !! Zadzwoń !!

 

www.chbn.pl

 

nr oferty: 35-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót