Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Dom nad jeziorem w Borach Tucholskich!! OKONINY!!!

Numer oferty : 96-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
999,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli szukasz nieruchomości, która posiada bezpośredni dostęp do jeziora, prywatną plażę i pomost- to trafiłeś na wyjątkową ofertę, która spełnia te wszystkie kryteria!!!

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni 178 m2. oraz domki wczasowe w samym centrum Okonin, w gminie Śliwice, w województwie kujawsko-pomorskim.

W skład nieruchomości wchodzi::

- budynek mieszkalny, w  skład którego wchodzi salon z kominkiem oraz wyjściem na taras z widokiem na jezioro, kuchnia z miejscem jadalnianym, pokój biurowy, sypialnia z osobną łazienką, łazienka z wc, dwa pokoje oraz holl, na piętrze trzy pokoje i możliwość zrobienia kolejnej łazienki,

-budynek murowany o powierzchni 84 m2, wykorzystywany jako stajnia z pomieszczeniem na składowanie siana oraz dodatkową łazienką,

-dwa domki, każdy o powierzchni 55 m2, z własnym tarasem, w skład domków wchodzi kuchnia, dwa pokoje, salon oraz łazienka.

-wiaty gospodarcze

-dwa blaszane garaże.

W cenie prezentowanej nieruchomości dwa kajaki, dwie łódki wędkarskie oraz żaglówka.

Obiekt uzbrojony w media (woda, prąd, dwie przydomowe oczyszczalnie ścieków, szambo).

Nieruchomość położona jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 7002 m2.

Teren jest ogrodzony, posiada alarm i monitoring. Na posesji znajduje się zadbane oczko wodne.

Doskonała lokalizacja, wyjątkowe otoczenie w połączeniu z przyrodą i bliskości jeziora,stwarza dla nabywcy nieruchomości potencjał do prowadzenie działalności turystycznej. Gotowe domki usytuowane na obszernej działce stanowią potencjał dla przyszłego inwestora.

Na terenie posiadłości znajduje się parking dla samochodów osobowych, miejsce na ognisko, grill, własna plaża z pomostem.

 

Wyjątkowe miejsce, duża powierzchnia działki, nieruchomość daje możliwości prowadzenie szerokiego wachlarza działalności turystycznej. !!!

Zapraszam do zakupu nietypowej, pięknie położonej inwestycji!!

.


Główne cechy
Poddasze Garaż Miejsce parkingowe
Garaż zewnętrzny
Dodatkowe
Powrót