Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Solidny dom w pożądanej lokalizacji !!

Numer oferty : 98-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
339,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli przytulny dom w cichej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum miasta, który jest na tyle przestronny, że pomieści wszystkie Państwa pasje, jest tym czego szukacie, to koniecznie zapoznajcie się Państwo z ofertą wyjątkowej nieruchomości, znajdującej się na jednym z ulubionych osiedli w Chojniczan !!

 

Dom ma ok. 140 m2, usytuowany jest na narożnej działce o powierzchni 670 m2, przy ulicy Marii Konopnickiej w Chojnicach.

Nieruchomość składa się z parteru, piętra i piwnicy pod całym domem, garaż na dwa samochody w bryle budynku. Dodatkowo na posesji usytuowany jest hangar na łodzie z wjazdem od strony ulicy i podwórza, mogący służyć również jako, np. dodatkowy garaż na wysoki samochód lub jeżeli przyszły właściciel myślałby o działalności gospodarczej to jako np. warsztat samochodowy, stolarnia, itp. Na działce również niewielki budynek gospodarczy, na kosiarkę, narzędzia ogrodowe, itd.

Na parterze domu znajdują się: dwa duże pokoje, przestronna, jasna kuchnia, łazienka z toaletą, korytarz oraz wiatrołap.

Na piętrze znajdziemy: dwa pokoje w tym jeden bardzo duży połączony z dwóch pomieszczeń, łazienkę z wc oraz korytarz. Z korytarza właśnie wyjdziecie Państwo na przepiękny taras, z którego rozciąga się widok na panoramę miasta, na którym można spędzać leniwe poranki lub szalone sobotnie wieczory z rodziną i przyjaciółmi.

Piwnica składa się z pomieszczenia na opał, kotłowni, spiżarni oraz garażu na dwa samochody.

Instalacja grzewcza CO gazowa oraz opcjonalnie kocioł na węgiel i drzewo.

Rozkład pomieszczeń daje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania.

 

Budynek solidny, wykonany z czerwonej cegły, na dachu papa, większość okien PCV, ogólny stan techniczny budynku jest dobry.

Działka o idealnej powierzchni, miejsce na wypoczynek, warzywnik, dużo miejsca do aranżacji ogrodu według własnych potrzeb.

 

Dobra lokalizacja, bliskość pełnej infrastruktury miejskiej, praktyczny rozkład pomieszczeń, możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, to zaledwie kilka atutów powyższej nieruchomości !!

 

Zapraszamy na prezentację !!


Główne cechy
Budynek podpiwniczony Garaż zewnętrzny Garaż w budynku
Dodatkowe
Ogrzewanie gazoweOgrzewanie inne
Powrót