Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Teren zabudowy przemysłowej w Chojnicach !!

Numer oferty : 111-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
850,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, mieszczącej się w Chojnicach przy ulicy Zakładowej.

 

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana w rejonie przemysłowym Chojnic ma 6632 m2. Położona jest na terenie oznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolami 4C,PU oznaczającym obiekty produkcyjne, urządzenia ciepłownicze, składy, magazyny i zabudowa usługowa.

 

Kształt działki regularny z wygodnym dojazdem szosą od ulicy Zakładowej.

 

Na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczy,wraz z dużą, metalową wiatą z pokryciem dachu blachą. Budynek z powodzeniem może pełnić funkcję warsztatu lub magazynu. Dodatkowo wyposażony jest w praktyczną rampę do rozładunku wszelkiej maści towarów.

 

Nieruchomość w całości ogrodzona, uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową i kanalizacyjną.

 

Działka posiada bardzo dobre połączenie drogowe z miastem i pobliską obwodnicą, daje to dodatkowe możliwości prowadzenia szerokiego wachlarza działalności.

 

Istnieje możliwość dzierżawy nieruchomości.

 

Chojnice to prężnie rozwijające się miasto w województwie pomorskim, położone przy drodze krajowej nr 22, w odległości ok. 120 km od Gdańska i 100 km od Bydgoszczy. Dookoła mnóstwo miejscowości turystycznych, czystych jezior, lasów bogatych w runo leśne oraz ścieżek rowerowych.

 

 

Obiekt gotowy do przejęcia, szeroki wachlarz możliwości przekształcenia budynku, wielkość działki daje spore pole manewru ewentualnej rozbudowy !!

 

Z otwartymi rękoma zapraszamy potencjalnych inwestorów !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót